Божиќ Подарок види! Моден Кварц Dial Секојдневен Рачен Часовник Жените Легура Хривнија Види Час Топла Продажба Reloj Пад На Превозот
Ново - 6 %

Божиќ Подарок види! Моден Кварц Dial Секојдневен Рачен Часовник Жените Легура Хривнија Види Час Топла Продажба Reloj Пад На

Залиха
DEN 143.52
DEN 135.00
Износот:


За мојата продавница :
Ако сте заинтересирани во нашите производи или да бидат задоволни со вашата нарачка, ве молиме љубезно Add to Store Листа!
Приказ на повеќе производи кликнете :
Ние немаме минимум ред и Ние го прифаќаме една цел, повеќе од 5pcs ќе добие трговија на големо цена, толку повеќе ќе го купите поголем попуст добивате!
За ова види :
Добар избор за подарок или декорација.Супер одличен гроздобер дизајн.
Тоа е мода, гроздобер, е многу корисен додаток заличи до вашиот изглед, додадете панк кул изглед.
Dial димензија : 1.8 cm
Бендот должина : 19.5 cm
Тежина : 28.6 g
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина со висок квалитет.
Ве молиме Не двоумете се да не контактирате во секое време преку испраќање пораки да мене со вашите прашања, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа.
Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите и се надевам долгорочна соработка со вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
CYD CHAOYADA
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
20mm
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
19CM
Бендот Ширина:
18mm
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
види
Стил:
жените мода нерѓосувачки челик часовници
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Земја:
Европската Американски Азија Африка Русија, Бразил целиот свет
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Со:
30мм да 39mm
Затворач Тип:
Нормално
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни

Поврзани производи