Гроздобер Relogio Coruja Мини Големина Мали Dial Був Бронза Кварц Џеб Види Ѓердан Часовник Час Pendant за Жените Подароци на Децата
Ново - 19 %

Гроздобер Relogio Coruja Мини Големина Мали Dial Був Бронза Кварц Џеб Види Ѓердан Часовник Час Pendant за Жените Подароци на

Залиха
DEN 167.52
DEN 136.00
Износот:


steampunkџеб види steampunk видимедицинска сестра видиџеб часовнициавтоматско џеб видисмрт белешкаавтоматски механички џеб видиавтоматски механички џеб часовницибубамара женскафоб видиџеб се види од не ' рѓосувачки челикмедицинска сестрамедицинска сестра pin видистаречки види жениантичкивидиfullmetal алхемичаротmens џеб часовницидоктор видибронза синџир птицаdropshipping висок квалитетжената цртан филм часовницимеханички џеб види нерѓосувачкимедицински сестри видистационарниантички риммедицински сестри фоб часовницигроздобер продавница масад-р кои накитеднорог ѓерданреле за живот-коњ часовникдетска види времеалиса во земјата на чудата шармџебоктопод џеб видиантички земјата на чудатаодгчасовницимажите steampunkдијамантмедицинска сестра алаткаѓердан мажите орелкошмар пред божиќрака-ликвидација џеб видискелет џеб видивина во нашите ѕвезди locketфоб часовници среброантички механички видивиди камераавтоматски се видимедицински сестри часовнициакрилни фан ѓерданцрвениот крстдама бубаџеб види суперменскелетот механички џеб видисмртта џеб видимеханички џеб видиsteampunk часовникалиса во земјата на чудата зајакотмесингкристална топка часовникголем сребро џеб видисребро часовници со белагроздобер alice земјата на чудатавиди ѓерданкруг сина видиwatch-македонското знамемесинг џеб види steampunkкалибарсмрт белешка џеб видиdw видиpocketwatchмали носи многуsterling silver кварц ѓерданмедицинска сестра види 2015
Карактеристики на производот : Види Движење : Кварц Види Дијаметар : Околу 2.8 cm Види Дебелина : За 1.4 cm Вкупна Должина на Синџирот : За 80см Пакет Содржина : 1 x Види 1 x Синџир

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Функција:
ретро види џеб
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Dial Дијаметар:
0.028 m
Рамки Функција:
Стационарни
Број На Модел На:
P915
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Поврзани производи