Бесплатен превозот нов модерен ровот cummerbund тока вистински моден japanned кожа тенок појас жените бонбони боја ремени женски
Ново - 15 %

Бесплатен превозот нов модерен ровот cummerbund тока вистински моден japanned кожа тенок појас жените бонбони боја ремени женски

Залиха
DEN 245.28
DEN 208.00
Износот:


Реден број : BT-93
Материјал : кожа
Големина : за 105cm должина, околу 1.3 см ширина
Пакување : 1pc/opp
Детали За Производот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BT-93
Појас Ширина:
1.3 СМ
Тока Ширина:
2cm
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тока Должина:
3cm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
OWLMS
рака тока материјал:
алуминиумски глава
рака тока:
pin тока
Моден Елемент:
обична, бонбони боја / бонбони боја
Појас Должина:
еден круг
Материјал Функција:
japanned кожа
Рака ширина:
општи дизајн ( 2-4cm )
is_customized:
Yes
Појас Должина:
105 cm
Појаси Големина:
една големина

Поврзани производи