A1899 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 20mm Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло Маска

A1899 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 20mm Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло

Залиха
DEN 576.00
Износот:


20mm Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло Покрие Производ ID : A1899
Големина : 20*20mm Количина : 100 PCS
Тежина/Пакет : 0.26 Kg
Облик : тркалезна
БОЈА : Јасно

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
3g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
20mm
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
goinhot
is_customized:
Yes
Се вклопува:
20mm
боја:
транспарентен јасно
Обликот:
Круг
Употреба:
стакло cabochons
камео settings:
Стаклениот Капак
Големина:
fits 20mm

Поврзани производи