Лејди Исечете Бикини 2018 Biquini Бански Жените Црвен Зелен Костим за капење Женски Завој Pushup костими за Капење Пливаат Носат Monokini Бикини
Ново - 27 %

Лејди Исечете Бикини 2018 Biquini Бански Жените Црвен Зелен Костим за капење Женски Завој Pushup костими за Капење Пливаат Носат

Залиха
DEN 780.48
DEN 570.00
Износот:


Melphieer Жените Бразилски Бикини 2017 Biquini Женски костими за капење Солидна Костим за капење Завој Костим за Капење на Плажа Biquine Секси biquinis Достапно боја : црвена, зелена, војска зелена, кралска сина, сива Avaialable големина : S M L Ако поместена : Да Еколошки материјали : 100% Еко-пријателски,полиестер,најлон,spandex, дише, Флексибилни, трајни, најдобри хигроскопна Поставен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени одличен подарок за вашиот љубовник или себе си
пакет : 1* Бикини сет( 1 врвот + 1 Дното)
Забелешка : ве Молиме да се споредат детали големини со твое БИСТА,ПОЛОВИНАТА, КОЛКОВИТЕ пред да ја купите!! ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение На големината тоа е посебна за овој бикини, ве молиме изберете големина според следнава големина на табелата! ви благодариме.имајте пријатен ден.почитувани Големина : см (1cm=0.39 инчи)
Црвена
Зелена
Сива
Кралска сина
Армијата зелената боја
Повеќе детали
Ако видите на нашиот сите категории на продавница веб-страница :
Кликнете на топла продажба

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
k01
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Поддршка Тип:
Underwire
Материјал:
Lycra,Полиестер,Spandex,Најлон
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Шаблон Тип:
Цврст,Шарени,Печатење
Бренд Име:
Melphieer
Biquini:
biquinis
Biquinis feminino brasileiro:
Бикини Костими За Капење Костим За Капење
biquine:
biquines
biquini brasileiro:
жените бикини
костим за капење, бански:
traje де bano mujer
maillot де bain:
costumi da bagno
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
Гуангжу,Кина
Бесплатен превозот :
Полна боја, прилагодливи поврзани ремени
Продавница:
https

Поврзани производи