Мин.нарачката е 10(микс цел)Ексклузивни продажни Ѓубре земјата девојка Куфер Водоотпорен Лаптоп Автомобил Стил Лаптоп Налепници[Single]
Ново - 44 %

Мин.нарачката е 10(микс цел)Ексклузивни продажни Ѓубре земјата девојка Куфер Водоотпорен Лаптоп Автомобил Стил Лаптоп Налепници[Single]

Залиха
DEN 43.20
DEN 24.00
Износот:


Мин.нарачката е 10 (микс цел )Бесплатен превозот
Max должина : околу 6 см - 8cm
Налепници опис
* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти
* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

Декларираните карактеристики

Производи Статус:
Акции
Водоотпорен:
Yes
Бренд Име:
Sanalyn
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
Yes

Поврзани производи