1PC Невестата Коса Pin Ткаенината Заврши Сребро Стр Кристал Лист Pendant Челото Синџири Headband За Жена Слободен Брод
Ново - 41 %

1PC Невестата Коса Pin Ткаенината Заврши Сребро Стр Кристал Лист Pendant Челото Синџири Headband За Жена Слободен Брод

Залиха
DEN 95.52
DEN 56.00
Износот:

П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.
-
молиме забележете : Цел над $150,испрати страна на курирската служба DHL/EMS слободни(под земја)за anohter земја, ако вкупната вредност под $380,ако ме плаќаат екстра $45 ,исто така и ние ќе ја испрати на DHL услуга за вас ,тоа обично трае околу 3-8 дена пристигнат ,тоа е побезбеден и побрз )
област земјата област 1 Хонгконг,Макао област 2 Кореја,Тајван област 3 Јапонија област 4 Брунеи,Камбоџа,Брунеи,Камбоџа,Индонезија,Лаос,Малезија,Philipines,Да,Сингапур,Тајланд,Виетнам област 5 Австралија,Кук Острови,Ameriacan Самоа,Кук острови,источен Тимор,Гвам,Kiribati,Нов Зеланд,Нова Каледонија,Niue,Папуа Нова Гвинеја,Saipan,Самоа,Soloman Острови,Тахити,Тонга,Tuvalu,Vanuatu,
Фиџи острови област 6 САД,Канада,Мексико област 7 велика БРИТАНИЈА,Франција,Кипар,Данска,Финска,Германија,Грција,Андора,Австрија,
Белгија,Естонија,Гибралтар,Гренланд,Guemsey,Унгарија,Исланд,Индија,Ирска,Република Италија,Џерси,Латвија,Лихтенштајн,Луксембург,Малта,
Монако,Холандија,, Норвешка,Полска,Португалија,Словенија,Шпанија,Шведска
Швајцарија,Канарските острови,чешка Република
Превозот
1.Купувачи се плати за враќање поштарина. Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС слободни кој се дојде во рамките на 3-12days.П : ми се примени на објект во скршени,што треба да направам?
A : Секој елемент пред превозот е добро проверени,иако ние спакувани добро,тоа се уште не може да се избегне, бидејќи на груб
ракување со превозот на работникот.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 35-48 дена.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.5 cm pendant ширина 2cm
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1.Се врати во рок од 7 дена;
3.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.
Нашите главни производи, вклучувајќи : трговија на големо накит сет,прстени,обетки,ѓердани,хривнија
Сребрен накит,бисери,од не 'рѓосувачки челик jewerly,од не' рѓосувачки челик ѓердан,Pendant накит.
Повратни информации-
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување.
Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
1 PC Невестата Коса Pin Ткаенината Заврши Сребро Стр Кристал Лист Pendant Челото Синџири Headband За Жена Слободни Брод [JH02037*1]
Опис
Специјален дизајн ќе се направи да изгледа единствен
Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници
Тип : Челото синџир
Материјал : алуминиум кристално
Боја : види слика
Количина : 1pc
Димензии : должина 15.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Pinksee
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
JH02037
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Косата Стапови
клучен збор :
моден кристално на коса и накит
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
клучни зборови:
Коса, Накит
is_customized:
Yes

Поврзани производи