AP400 LX Воздушниот Компресор Топла Када Кинески Спа Бањата Служи Увоз Џакузи Бања
Ново - 10 %

AP400 LX Воздушниот Компресор Топла Када Кинески Спа Бањата Служи Увоз Џакузи Бања

Залиха
DEN 6239.52
DEN 5616.00
Износот:

LX AP400 Воздушниот Компресор Димензии :
Висина : беа 25,5 см
Ширина : 17cm
Конекција : 1" Цврсти или Flexi Цевка
W : 400
Засилувачи : 2.5 Amp
Hz : 50
Доаѓа со 1" Сојуз

Декларираните карактеристики

моќност:
Електричен
Структура:
Еден фаза Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Воздушна Пумпа
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Број На Модел На:
AP400
Гориво:
моќност

Поврзани производи