Моторот Затегнувачки Страна Покрие 200CC 250 Нечистотија Јама Велосипед АТВ Lifan ZongShen Shineray BaShan Делови

Моторот Затегнувачки Страна Покрие 200CC 250 Нечистотија Јама Велосипед АТВ Lifan ZongShen Shineray BaShan Делови

Залиха
DEN 1152.00
Износот:


Моторот Затегнувачки Страна Покрие 200 CC 250 Нечистотија Јама Велосипед АТВ Lifan Zong Shen Shineray Ba Shan Делови
За Скутер,одговара за Jonway,Baotian,Jmstar,Sym,Сончев,Znen,Wangye,Qingqi,Qianjiang Keeway yiying скутер делови
За Раселување,вклучуваат Бутване 50,90,100, GY6 50,60,70,80,100,125,150,CN/СП 250,YP VOG 250 260 300
За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.
За Раселување,вклучува 2 удар 47 CC/49 CC Мини Quad/АТВ, 4 stoke 50cc,110cc,125cc,150cc,200 CC,250 CC,300 CC,350cc,400cc,500cc,800 CC итн
CC231 Реден Број CC231 Мотор Тип E Започнете Displacemnet 150 CC~250 CC
Можеби ќе сакате другите како следниве

Декларираните карактеристики

Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
CSPART
Име На Модел:
cc231
Објектот Ширина:
20cm
Специјални Функции:
Моторот Magnetor Маска
Објектот Должина:
50cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
50cm
Објектот Тежина:
0.3kg

Поврзани производи