YUKALA Висок Квалитет 7.4 V 1100mAh Оригинални A949 A959 A969 A979 K929 Батеријата Бесплатен Превозот
Ново - 5 %

YUKALA Висок Квалитет 7.4 V 1100mAh Оригинални A949 A959 A969 A979 K929 Батеријата Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 556.80
DEN 529.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
K929
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YUKALA
Технички параметри:
Вредност 10
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
Батерии

Поврзани производи