2 парчиња/многу ММА Целна подлога Muay Тајландски Бокс Ракавици Sandbag Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Кружни Mitts за Удар Борба против

2 парчиња/многу ММА Целна подлога Muay Тајландски Бокс Ракавици Sandbag Удар Влошки Рака Целна Фокус Обука Кружни Mitts за Удар

Залиха
DEN 1416.00
Износот:


Плаќање
Можеме да го прифатиме Зачувам,T/T,Western Union или Пари грам
Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Превозот
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврда.
Превозот нормално трае 12-60 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во рок од една недела , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Белешки
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите прикажани предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. Овој оглас е за кратко само
Случаен боја и големина на пратката ако ние не се информации од вашата порака на вашиот налог.Ве молиме да се разбере.
Услови за продажба
Сите наши предмети дојде со една месеци гаранција. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување.
Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
За нас
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од нашата фабрика со висок квалитет и се сосема нови.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние guarentee да го стори истото за вас.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време.

Декларираните карактеристики

Применливи Луѓе:
Машки
Број На Модел На:
BP01
is_customized:
Yes
Тежина:
226g (48-67 kg)
Материјал:
СТП Кожа
Возраст:
>6 Години

Поврзани производи