OPHIR 7x Адаптер Поставени Комплет Airbrush Воздушниот Компресор Црево Фитинг Конектор Помине Уметност Хоби Airbrush Адаптер _AC027-AC033

OPHIR 7x Адаптер Поставени Комплет Airbrush Воздушниот Компресор Црево Фитинг Конектор Помине Уметност Хоби Airbrush Адаптер

Залиха
DEN 671.52
Износот:


Опис : Ова е поставено на "тешко да се најде" adaptors за поврзување на сите видови на airbrush компресори на вашиот airbrush црева. Овој сет, вклучувајќи 7 адаптери : AC027 : M5-0.5 женски1/8"BSP машки AC028 : 1/8"BSP машки1/8"BSP машки AC029 : 1/8"BSP машки1/4"BSP машки AC030 : 1/8"BSP машки1/4"BSP женски AC031 : 1/8"BSP женски1/4"BSP машки AC032 : 1/4"BSP женски1/4"BSP машки AC033 : 1/4"BSP женскиM5 X0.5 BSP машки Пакет се Вклучени : 7x Airbrush Адаптер

Декларираните карактеристики

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
OPHIR
Големина:
7 PCS Adaptor Set
Број На Модел На:
AC027-AC033
Име:
Конектори
Објектот:
Адаптерот / Airbrush Адаптер

Поврзани производи