Накит Пакување Сомот торба 7x9cm 9x12cm Thickend Мека Подарок Drawstring Торбичка Роденден на Божиќ Свадба Партија Корист на Носителот 100pcs

Накит Пакување Сомот торба 7x9cm 9x12cm Thickend Мека Подарок Drawstring Торбичка Роденден на Божиќ Свадба Партија Корист на

Залиха
DEN 1694.88
Износот:


Материјал материјал : Висок Квалитет на Сомот Торба
Големина : 70x90mm и 90mmx120mm
( 1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm ) Боја : Розова. Зелена. Сива Состојба : 100% нов Употреба : накит торба,Подарок торба
Бесплатен превозот * Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса во рок од 3 дневна приемот на плаќање. * Сите предмети само пратете од Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail , Понекогаш меѓународни испорака е високо зависна од локалните обичаи и пост услуга. Во повеќето случаи, international shipping зема околу 25-60 работни дена. така можете да го добиете вашиот пакет за 25-60 работни дена ,Бразил можеби треба за 90days. * Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете брза испорака метод како DHL,UPS-от,EMS или други експрес испорака. но треба да плаќаат за дополнителни превозот надомест. Нормално ,можете да добиете на производ и за околу 7-15 дена. Ве молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Враќање * се Враќа се прифатени во рок од 7 дена по купувачот добива објектот. *Се врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба. Купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот. * Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Задоволство Гаранција кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 60 дена (Бразил над 90days); Или ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што ПОБРЗО; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. Повратни информации * Ако сте задоволни со нашите производи и услуги ,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда DSRs во сите Категории . * ако имате било каков проблем или не се задоволни ,ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .ви благодариме !

Декларираните карактеристики

Големина:
7x9cm, 9x12cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
сомот торба
Објектот Тежина:
7g
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
Jewerly торба
Објектот Висина:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Материјал:
Ткаенини
Големина:
7*9cm 9*12cm
Материјал:
Сомот
is_customized:
Yes
боја:
Пинк. Зелена. Сива

Поврзани производи