Бесплатен Превозот Мода Накит Делфини Нов Зеланд Abalone Школка Pendant 1Pcs K1123

Бесплатен Превозот Мода Накит Делфини Нов Зеланд Abalone Школка Pendant 1Pcs K1123

Залиха
DEN 103.20
Износот:


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 31x18 MM
Количина : 1 Buc
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Бесплатна Испорака .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 7-18 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Стил:
Тренди
Бренд Име:
BUYERSHOME
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
K1123
Метали Тип:
18 Karat Бело Злато Позлатен

Поврзани производи