A1903 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 25мм Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло Маска

A1903 Бесплатен Превозот!100pcs/многу 25мм Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло

Залиха
DEN 720.00
Износот:


25мм Добар Квалитет Domed Круг Транспарентен чисто Стакло Cabochons Камео settings Стакло Покрие Производ ID : A1903
Големина : 25*25мм Количина : 100 PCS
Тежина/Пакет : 0.48 Kg
Облик : тркалезна
БОЈА : Јасно

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
стакло cabochons
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Бренд Име:
goinhot
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
4.8g
Големина:
25mm
Број На Модел На:
25мм јасно круг стаклени куполи
Материјал:
Стакло
is_customized:
Yes
Име:
стакло cabochon
Се вклопува:
25мм јасно стаклени куполи
Материјал:
Чисто Стакло
Употреба:
cabochon settings
Обликот:
25мм јасно круг стаклени куполи
боја:
транспарентен јасно
квалитет:
Висок квалитет
Име:
камео settings

Поврзани производи