DIATOOL 10 компјутери Кол 100mm Ронки 200# Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен
Ново - 16 %

DIATOOL 10 компјутери Кол 100mm Ронки 200 Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен

Залиха
DEN 1433.76
DEN 1204.00
Износот:


Предмет : Професионален квалитет Влажни Дијамант Флексибилни полирање подлога за мермер & гранит #200
Спецификација : Дијаметар 100mm / 4", Дебелина 3мм
Количина : 10pcs Ронки Големина #200
Функција : Професионален квалитет, долго полирање живот, нема боја исчезнат.
================КРАЈОТ================
Достапни ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, удар
Имајте на ум : Вие не може да се меша жито, ве Молам само да ни остави пораки, ние ќе ви испратиме сите овие влошки ви се потребни.
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
A6020403A#200x10
Тип:
Дијамант полирање подлога
Големина:
100mm

Поврзани производи