20cm долго вистинско Дрво Гранки Природно дрво прибор за јадење Три заби hairpin Креативни Spork Дрвени Десерт Вилушка Леб Торта Вилушка Овошје Вилушка

20cm долго вистинско Дрво Гранки Природно дрво прибор за јадење Три заби hairpin Креативни Spork Дрвени Десерт Вилушка Леб Торта

Залиха
DEN 191.52
Износот:

Ви плаќаат за да Aliexpress.com, ве молиме да ни побара да се продолжи времето за испорака, наместо на отворениот спор. Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Било увозни давачки или такси во вашата земја се купувачите одговорност. Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.20 CM Дрво Гранки Природно дрво прибор за јадење Три заби hairpin Креативни Spork Дрвени Десерт Вилушка Леб Торта Вилушка Овошје Вилушка
Големина : 20cm*2cm
Известување ова е вистински направи дрво, мора да биде подалеку од топлина. Можете да го направите уплатата за вашата нарачка од страна на Кредитна Картичка, Пари Booker, Пари Грам, Банката T/T, Western Union, итн.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!. Телефон не е потребно ако изберете го изразат превозот услуга, курир ќе ве контактираме пред породувањето. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.100% money-back е Загарантирана!
5. Ако не примате стока, кога тоа е во близина на определено време поставени од страна на aliexpress. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во вашиот alipay, ве молиме бидете сигурни дека тоа е точно. Со цел да се осигура дека ќе го добиете вашата цел со данок при увоз, ние може да се прогласи со пониска вредност.com, откако ќе ја прими стоката, Aliexpress. Цената на оваа точка е фиксна, можете да поставите цел на интернет и заврши плаќање директно. Сите производи се со бесплатен превозот, предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-45 работни дена од пратката датум. Соработката ќе бидат високо ценети. Ако објектот се неисправни кога ќе примите, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да се направи кредитна memo (мемо) или понуда за наплата по неговиот објект е потврдена.
ПОВРАТНИ информации :
1. Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати преку. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење.
Не се стави во дезинфекција кабинет
Не го стави на оган или во близина на шпоретот
Боја :
ПЛАЌАЊЕ :
1. Ако било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. 100% гаранција за нови стоки и добро состојба кога тоа е испраќаат надвор. Ве молиме потврдете го испорака штом ќе ја прими стоката. Ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Па ве молиме внимавајте на следниве совети :
Не се стави во микробранова печка. Нашиот одговор треба да ви стигне во 12 часот. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор. Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас онлајн или да ни оставите порака преку Контакт Сега.
ИСПОРАКА :
1.com ќе го објави пари за нас.
ГАРАНЦИЈА :
1. Ве молиме бидете сигурни да се добие задоволни конечно решение. Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларираните карактеристики

Flatware Тип:
Предници
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Производство:
овошје вилушка
Бренд Име:
smallsweet
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
YF-C20
боја:
Костеновата, бука
Големина:
20*2cm
Име:
Природно дрво овошје вилушка
Материјал:
Костеновата, бука
Стил:
Јапонија и Кореја стил
одговараат за:
Сите Возрасти
Употреба:
Овошје вилушка, десерт вилушка, леб вилушка, торта вилушка

Поврзани производи