XINYAO 50pcs Крајот Капи Clasps Одговара 6.5 7.5 9.5 10 11 12 13 15 mm Круг Кожа Кабелот Tassel Капа Конектори За Накит Одлуки F574
Ново - 10 %

XINYAO 50pcs Крајот Капи Clasps Одговара 6.5 7.5 9.5 10 11 12 13 15 mm Круг Кожа Кабелот Tassel Капа Конектори За Накит Одлуки

Залиха
DEN 287.52
DEN 259.00
Износот:


6.5/7.5/9.5/10/11/12/13/15mm Бакар Крајот Капи Одговара Круг Кожа Кабелот Ѓердан Хривнија Tassel Cpas Конектори Накит Одлуки F574
1)Материјал : Бакар
2)Големина : 6.5/7.5/9.5/10/11/12/13/15mm
3)Бои : Антички Бронза/Родиум Позлатен
4)Пакување : 50 компјутери/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
дувачкиот завршува капи
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
завршува конектор
Материјал:
Бакар
Бои:
Античкиот Бронза/Родиум
Дупка со ГОЛЕМИНА:
6.5/7.5/9.5/10/11/12/13/15mm
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Пакување:
50pcs/opp вреќа
Стил:
кабелот крајот капи
Тип:
кожа кабелот крајот капи
дизајн:
хривнија крајот капа
Функција:
канапи завршува
Шема:
кожа хривнија тока

Поврзани производи