OPHIR 10 компјутери/многу Airbrush Стакло 22cc шишиња тенџере Професионални боја првенство Модел # AC018-10x

OPHIR 10 компјутери/многу Airbrush Стакло 22cc шишиња тенџере Професионални боја првенство Модел AC018-10x

Залиха
DEN 1514.88
Износот:


Опис : Чаша капацитет : 22cc Пакет се Вклучени : 10x Airbrush Шише

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Големина:
22 CC
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
AC018-10x
is_customized:
Yes
Материјал:
Стакло

Поврзани производи