5pcs/7 многу Бои Волна Бебето се Чувствува Шапка Бебе Bowknot Девојка Голема Гребенот Flooppy Капа Деца Додатоци Дете Fedoras Божиќ Подарок
Ново - 7 %

5pcs/7 многу Бои Волна Бебето се Чувствува Шапка Бебе Bowknot Девојка Голема Гребенот Flooppy Капа Деца Додатоци Дете Fedoras

Залиха
DEN 2248.32
DEN 2091.00
Износот:


Децата волна почувствува шапка
Материјал : 100% волна Боја : 3 бои
Бесплатни Големина : 52cm за 2-5 години бебе
должината на гребенот : 6.5 см
тежина : околу 75 g
(ве молиме оставете порака што бои(броеви) и квантитетот сакате кога ќе го поставите цел
или јас ќе го испратам од ramdon.ако на бои можете да изберете не се на залиха,ќе ви го испратам порака.)
СОВЕТИ :
Кога ќе го добиете на плаќање, ние ќе ја испрати на товар на вас во 1-2days.
Кина пост е бавен превозот, тоа ќе потрае 20-50 дена да
вас,тоа може да потрае повеќе денови за одмор и зимска.
Брза испорака е EMS(5-15 дена),DHL,UPS-от,Fedex, итн(5-12 дена)
PS : ние би сакале да им понуди слики без ЛОГО откако ќе ја купите

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Волна
Број На Модел На:
ELM143
is_customized:
Yes

Поврзани производи