20pcs/многу Diy Материјали Цвет Камео Накит Hummer Затворач Наоди 13*24mm Гроздобер Бронзен Накит Clasps A1142

20pcs/многу Diy Материјали Цвет Камео Накит Hummer Затворач Наоди 13*24mm Гроздобер Бронзен Накит Clasps A1142

Залиха
DEN 287.52
Износот:

Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
dhl.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. : A1142
Објектот Matetials : Цинк Легура Главната Боја : Антички Бронза
Објектот Големина : 13*24mm(1mm=0.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 20% Попуст
Опис
Реден Број : 20pcs/многу Предмет БР.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.0393 инчен 1inch=25.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. Ние ќе се испрати до вашите клиенти превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
intmail.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.com
UPS-от
За 3-5 дена
ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Само треба на слики и примероци. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
A1142
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
goinhot
Тип На Објект:
накит наоди
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Парична казна или Моден:
Моден
Количина:
20pcs
Големина:
13*24mm
боја:
античкиот бронза
позлата:
Античкиот Бронза Позлата

Поврзани производи