Висок квалитет Bariho бренд кожа види мажи жени Воени фустан кварц рачен часовник Relogio Masculino A884
Ново - 10 %

Висок квалитет Bariho бренд кожа види мажи жени Воени фустан кварц рачен часовник Relogio Masculino A884

Залиха
DEN 95.52
DEN 86.00
Износот:

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка comany да се врати цената на штета или загуба.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Хонгконг Пост Воздух Mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-30 woking дена откако беше објавено.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние ќ не му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Ако најдете големината на производи donot ви одговара,можете директно да контактирате со нас. Тоа обично трае 3-7 работни дена за испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивните driginal услови.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од someother причини, како што се боја reflction во monitar,осветлување,припадност и сл.Некаде за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена.Ние ќ не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа.
Повратна информација : 5 ѕвезди
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе испратиме ites со 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
Испорака : _____________________________________________
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на itmes во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.Тоа може да биде до 30-45 дена.Ве молиме проверете ги спецификации пред да palce цел.Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван Хонгконг/Кина Пост Воздух Mail(>Но ако цел износ повеќе од ние ќе брод од страна на EMS/UPS-от бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-12 woking дена. Ние doonot гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред ју остави негативни повратни информации.
Големината или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.
Враќање : ____________________________________________________
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме .Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќањето е можно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
имаме многу бои,ве молиме да ни кажете каква боја се направи у треба!
Големина на :
*diamter на watch случај : 4cm
*бенд должина(вклучуваат види случај) : 24 cm
*бенд ширина : 2cm
ПРОИЗВОД ФОТО___________________________________
Пакување :
* Сосема нов објект како слика
* ве молиме распрашајте се за да платите дополнителни трошоци ако у треба кутија!
Превозот : ве МОЛИМЕ да ги ПРОЧИТАТЕ ПРЕД U КУПАТ,EXPECIALLY ЗА ПРОЗОРЦИ/EMS ДОГОВОР!
1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бренд Име:
O. T. Море
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Должина:
24cm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Дебелина:
7mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Број На Модел На:
a884
Случај Обликот:
Круг
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи