Sanwei T88-јас T88-1 Брз Напад Принцот Pips-во Тенис на Маса Гума за рекет

Sanwei T88-јас T88-1 Брз Напад Принцот Pips-во Тенис на Маса Гума за рекет

Залиха
DEN 517.92
Износот:


Sanwei T88-јас Pips-во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
Брз напад принцот
Ново жито структура, голем дијаметар и набивање на дното surtace може да се развие својата апсолутна предност на брзината и еластичноста кога го погоди во близина на масата. Исти со светлина, висока густина и примена на нови заштеда на енергија приложување технологијата може да го развие својот близок-табела брз напад моќ.
Брзина : 12
Спин : 9
Контрола : 9
Сунѓерот дебелина : 2.2 mm

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
T88 1 (T88I, T88 I)
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Место на Потекло:
Тијанџин, Кина (Копно)
Продавница број:
SA0004005

Поврзани производи