DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 400# Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен, Мермер&Гранит&Керамички
Ново - 16 %

DIATOOL 10pcs Кол 100mm Ронки 400 Дијамант Флексибилни Влажни Полирање Подлога За Камен, Мермер&Гранит&Керамички

Залиха
DEN 1433.76
DEN 1204.00
Износот:


Предмет : Цена за 10pcs Влажни Дијамант Флексибилни полирање подлога за мермер & гранит #400
Количина : 10pcs Ронки Големина #400
Спецификација : Дијаметар 100mm / 4" Дебелина : 3мм
Функција :
1. Професионален квалитет на камен, мермер & гранит полирање,
2. Пати живот на стандард за квалитет ниво влошки
================КРАЈОТ================
Други достапни ронки големина : #50, #100, #200, #400, #800, #1500, #3000, Удар
Можете да добиете мешано жито влошки, како 4pcs #200 и 4pcs #400 и 2 парчиња 1500#, само да ни оставите порака до нека се знае кој ронки сакате
1. Ако сте задоволни со вашиот купување на било кои причини, на пример : производи не се исти како и опис или скршен во транзит, ние повторно ќе се испрати на нов производ за вас, или ние, исто така, ја прифати враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, но треба да се плати за враќање превозот цена. Кога ќе се примени вратени пакет, ние ќе рефундирање на пари за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress,Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа,а во рок од 36 часа за време на викендите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
Број На Модел На:
A6020403A#400x10
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
Тип:
Дијамант полирање подлога
Големина:
100mm

Поврзани производи