5 метри/многу 1.5 mm примарна боја круг вистинска кожа кабелот F780
Ново - 10 %

5 метри/многу 1.5 mm примарна боја круг вистинска кожа кабелот F780

Залиха
DEN 175.20
DEN 158.00
Износот:


Оваа кожа е одлична за правење нараквици и ѓердани.Бојата ќе биде малку различен за секое време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
вистинска кожа кабелот
Бренд Име:
Xinyao
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0.15cm
кориснички:
Yes
боја:
примарна боја како слика
Функција:
вистинска кожа кабелот
Големина:
1.5mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи