Handpainted Маслото Репродукции На Шумските Очи од Bev Doolittle Пејзаж Слика за Дома Декор Масло на Платно
Ново - 10 %

Handpainted Маслото Репродукции На Шумските Очи од Bev Doolittle Пејзаж Слика за Дома Декор Масло на Платно

Залиха
DEN 4847.52
DEN 4363.00
Износот:


Прочитајте Внимателно Белешки 1. Сите предмети се Репродукција Не се оригинални.Само Сликарство Валани Платно,Без Рамка, Не Се Водат. 2. 100% Handpainted Квалитет, Не Било Отпечатоци или Постери. 3. Пари гаранција за Нашиот Квалитет Проблем, Контактирајте со Нас во 7 Дена Откако Ќе го Примите Пакетот. Но, Ние donot Земе Врати ако е Оштетен во Yourside, за Вашиот Личен Проблем. 4. Ако Сакате Слики со Рамка или се Водат, Контактирајте со Нас за Дополнителни Трошоци. Но, Ние Ви Предлагаме да се Водат или Рамка за Големина не Поголема Од 36x48inch. Тоа Wonot имаат Многу Проблеми во Превозот. 5. Пакет : a. Слика Core Само : Навива со Тенок Филм, а потоа Пакување со ПВЦ Цевки Надвор. б. Се протегала и Врамени Слики : Со Агол Заштита, Обвиткани со Балон и Hardboard. 6 : Прилагодено Нарачки се Добредојдени Тука, Само НАС Контакт со Вашите Слики и Големина Сакате. Ние ќе Ви Даде Цена Според Вашите Барања. 7 : Како и Обично Слика ќе биде Завршена во 7-10 Работни Дена, Ние ќе ви испратиме Сликарство Фото да се Потврди Пред Пратката. Производи Опис Материјал : Платно
Име : Шумските Очи
Артист : Bev Doolittle
Techinic : Рака-насликани
Големина : како избор
Пакет : сликарството хартија пакет во тек - Хартија Цевка и Стакло Филм
"Сакам приказот на споделување на емоциите на возачот, икако што тој го прави, затоа што неговиот живот зависи од тоа'прочита' приказната во лисја, гранки, водата и каменот што го опкружуваат."Bev Doolittle Клиенти Коментарите

Декларираните карактеристики

Големина (Инчен):
30x15, 36x18, 48x24, 60x30, 80x40, 72x36, 40x20
Број На Модел На:
AR344
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Традиционалната
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Уметност Патот
Предмети:
Пејзаж
Име:
Шумските Очи Маслени
Оригинален Изведувач:
Bev Doolittle
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Поврзани производи