0926a1-HN 9 инчен екран на допир за Галакси N8000 digitizer панел сензор Стакло DH-0926A1-СТР-FPC080-V3.0 напомене големина и боја
Ново - 5 %

0926a1-HN 9 инчен екран на допир за Галакси N8000 digitizer панел сензор Стакло DH-0926A1-СТР-FPC080-V3.0 напомене големина

Залиха
DEN 321.60
DEN 306.00
Износот:

Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.
3 Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal,и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир не е со истиот конектор кабел како слика на интернет!Па ве Молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
6.Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.
Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа . (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.

Декларираните карактеристики

боја:
Црн екран на допир, Бел екран на допир, Црна со алатка, Бела боја со алатка
Бренд Име:
QVK
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
0926a1-HN DH-0926A1-СТР-FPC080
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Поврзани производи