100*140MM 600Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Opp Пакување Торба Одговара Накит D0330
Ново - 20 %

100*140MM 600Pcs Јасно Само Лепило Печат Пластични Кеси Opp Пакување Торба Одговара Накит D0330

Залиха
DEN 576.96
DEN 462.00
Износот:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Количина 600 компјутери Пластични Материјали Главно Бои Јасно пластика Околу Големината Торба големина : 100 x 140 mm Форма Правоаголник Само Лепило Печат Пластични Кеси Пакет
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
10cm
Број На Модел На:
D0330

Поврзани производи