5 метри/многу 3мм Природни Реално кравја кожа Круг Кабелот за Нараквица&Ѓердан F780
Ново - 10 %

5 метри/многу 3мм Природни Реално кравја кожа Круг Кабелот за Нараквица&Ѓердан F780

Залиха
DEN 242.40
DEN 218.00
Износот:


Оваа кожа е одлична за правење нараквици и ѓердани.Бојата ќе биде малку различен за секое време.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0.3cm
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
вистинска кожа кабелот
кориснички:
Yes
боја:
примарна боја како слика
Функција:
вистинска кожа кабелот
Големина:
3mm
is_customized:
Yes

Поврзани производи