10valuesX2pcs=20pcs Напон Зависен Отпорник Комплет 20D101K 20D471K 20D561K итн. Varistor Отпорник Пакет
Ново - 5 %

10valuesX2pcs=20pcs Напон Зависен Отпорник Комплет 20D101K 20D471K 20D561K итн. Varistor Отпорник Пакет

Залиха
DEN 431.52
DEN 410.00
Износот:


-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани. Ве молиме clicke нив да се добие линкови.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
10values X2pcs=20pcs Напон Зависен Отпорник Комплет 20 D101 K 20 D471 K 20 D561 K итн. Varistor Отпорник Пакет
100% Сосема нов
Листата на вредности : 20 D101 K 20 D151 K 20 D271 K 20 D331 K 20 D391 K 20 D431 K 20 D471 K 20 D561 K 20 D681 K 20 D821 K
Ова е нашата продавница :
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.
Ве молиме контактирајте со нас за проверка ако не можете да најдете во продавница.
Ви благодариме!
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам или други начини на плаќање начин како ви се допаѓа.
Испорака :
1.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3.Ние ќе ви даде патеката број кога ќе го испрати на производи надвор,па можете да ги проверите на интернет
4.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел
Гаранција : 100% Пари Гаранција За Враќање.
1.Поради делови ние продаваме се 100% тестирано и висок ризик на корисникот грешка,ќе мора да обезбеди детали за поправки направени ,резултатите од тестот ,и фотографии долго со вашето барање.
2.Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови.
3.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.
4.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.
Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секоја трансакција. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Температурата На Работа:
-
Номинална моќност:
-
Температурата Коефициент:
-
Отпор Толеранција:
-
боја:
Повеќе
Бренд Име:
ZZYADE
is_customized:
Yes
Тип:
varistor
Број На Модел На:
20D101K-20D821K
Пакет Тип:
Throught Дупка
Технологија:
Метал Филм
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
Кина
Точка име :
Varistor пакет
во парк:
Yes
Отпорот:
20D101K-20D821K

Поврзани производи