Античкиот Бронза/Родиум Ѓердан Clasps Крајот Капи се Вклопуваат 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 мм Кожа Конектори за Кабелот За Накит Одлуки F574
Ново - 15 %

Античкиот Бронза/Родиум Ѓердан Clasps Крајот Капи се Вклопуваат 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5 5.5 мм Кожа Конектори за Кабелот За Накит

Залиха
DEN 135.84
DEN 116.00
Износот:


Злато/Родиум Позлатен 2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5 mm Ѓердан Clasps Tassel Кожа Кабелот Крајот Капи Конектори За Накит Одлуки F574
1)Материјал : Бакар
2)Големина : 2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5 мм
3)Бои : Антички Бронза/Родиум Позлатен
4)Пакување : 100 компјутери/многу
5)Тежина : Околу 25g/број /opp вреќа
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да им понудиме на пад на превозот. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
крајот капи
Објектот Ширина:
0inch
Број На Модел На:
крајот капи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Xinyao
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Бакар
Бои:
Античкиот Бронза/Родиум
Големина:
2/2.5/3/3.5/4/4.5/5/5.5mm
КОЛИЧИНА:
100pcs/многу
Пакување:
100pcs/opp вреќа
Стил:
крајот капи
Тип:
кожа кабелот clasps
дизајн:
tassel капи
Употреба:
конектори за изработка на накит
Функција:
крајот капи за кожа кабелот

Поврзани производи