Бесплатен превозот нови ровот злато позлатен тока Леопард СТП кожа тенок појас појас мода женски украс жан рака ремени жени
Ново - 15 %

Бесплатен превозот нови ровот злато позлатен тока Леопард СТП кожа тенок појас појас мода женски украс жан рака ремени жени

Залиха
DEN 277.44
DEN 236.00
Износот:


Реден број : BT-92
Материјал : кожа
Големина : за 105cm должина, 1.3 см ширина
Пакување : 1pc/opp
Детали За Производот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Појаси Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
1.3 СМ
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тока Ширина:
1.5 cm
Број На Модел На:
BT-92
Тока Должина:
3cm
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
OWLMS
рака тока:
pin тока
Моден Елемент:
Обична
Рака ширина:
тенок дизајн ( < 2cm )
Појас Должина:
еден круг
носи дел:
Појас
is_customized:
Yes
Појас Должина:
105 cm
Појаси Големина:
една големина

Поврзани производи