LUOTEEMI Нови Модерни Женски Луксузни Цвет Како Фокс Маска Форма Бисер Ѓердани CZ Pendant Ѓердан Накит за Жените Свадба Подарок
Ново - 40 %

LUOTEEMI Нови Модерни Женски Луксузни Цвет Како Фокс Маска Форма Бисер Ѓердани CZ Pendant Ѓердан Накит за Жените Свадба Подарок

Залиха
DEN 667.20
DEN 400.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Метална боја:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LUOTEEMI
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
48mm*30мм
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
N-2015073115
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
48mm*30mm 40+5cm
Тежина:
12.35g
позлата:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Облечен Повод:
Свадба / Годишнината / Матурска / Партија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
ОДГОВАРА ЗА:
Млади и Зрелост и женски
is_customized:
Yes
бисер ѓердани:
бисер ѓердани-teemi
Должина:
40+5cm

Поврзани производи