100Pcs/број 8*10см Накит Пакување Кеси Висок Квалитет Мека Божиќ Свадба Сомот Drawstring Подарок перница & Пошта Црна/Црвена/Сино
Ново - 5 %

100Pcs/број 8*10см Накит Пакување Кеси Висок Квалитет Мека Божиќ Свадба Сомот Drawstring Подарок перница & Пошта Црна/Црвена/Сино

Залиха
DEN 841.44
DEN 799.00
Износот:

Прифатлива цена, во добар квалитет во добра заштита состојба Ние гарантираме дека сите наши производи се внимателно проверени пред да ја испратите.
Ние сме професионални и сигурен Aliexpress продавачот;
Ние испрати вашите пратката во рок од 2 работни дена.
Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време за да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување од Апликации. Уживаат во шопинг и ви благодарам!
Опис Item состојба : 100% сосема нов и висок квалитет
Место на потекло : Кина
Поставување На Материјал : Кадифе
Големина : 80x100mm ( 3во 4in x )
бои : Розова, Виолетова, Зелена, Сива, Црна, Сина,Црвена, Темно Црвена
Ние прифаќаме се печати вашето лого,но само една боја. и ви треба екстра плаќаат такса. Помалку од 500pcs, печати цената е $33.
Напомена :
1. Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што сите чанти се направени од рачно изработени, па големината ќе биде малку грешка,ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
2. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
3. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас
Ние прифаќаме се печати вашето лого, но само една боја. и ви треба екстра плаќаат такса.Печати на плаќање
$33(помалку од 500pcs). Но доколку сакате да печатите со помалку од 1000pcs, ќе треба да плати $66 .
ние печатите само една боја и една страна
Печати на плаќање оглас :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Linen-Cotton-Velvet-Jute-Bag-print-Logo-fee-need-33-just-print-fee-not-including-bag/416649_32778369047.html?spm=2114.12010612.0.0.pk0 Wp X Печати на Примерокот :
Сите торба се со добар квалитет ,и ние печати со рака,па ние не може да гарантира дека сите печати истото .и ако цел 5000pcs,ние ќе ги печати од машина,и цената е пониска !
Често :
По Гости се направи целиспрати Логото на продавачот-продавачот направи ефект слика за да Гостин по гости се согласувате почнеме да се печати торба .
Ако треба ,ве молиме слободно контактирајте со нас !
започнете Цена : $3.54 Цена : $2.26 Цена : $3.45 Цена : $2.78 Цена : $2.75 Цена : $2.42
крајот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
weikende
Објектот Тежина:
3g
Објектот Ширина:
8cm
Објектот Должина:
10cm
Број На Модел На:
накит торба 1080001
Производ Карактеристики:
Сомот Торба Торбичка
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Големина:
80x100mm ( 3in x 4in )
боја:
Розова, Виолетова, Зелена, Сива, Црна, Сина,Црвена, Темно Црвена

Поврзани производи