Регистрирајте се за испорака!!! IMAX Б6-2S-6S AC/DC Конектор со Води & LiPo Balancer
Ново - 5 %

Регистрирајте се за испорака!!! IMAX Б6-2S-6S AC/DC Конектор со Води & LiPo Balancer

Залиха
DEN 953.76
DEN 906.00
Износот:


IMAX B6 Дигитални РК Lipo Ni Mh Батерија Рамнотежа Полнач
Опис :
Влезен Напон : 11~18v
Коло моќност : Макс
Полнење : 80 W / Max
Празнење : 5 W
Тековната Задолжен Range : 0.1~6.0 А
Испуштање струја range : 0.1~2.0 На
Ni-МЗ/Ni Cd клетки : 1~15
Li-ion/Поли клетки : 1~6
Pb батеријата
напон : 2~20v
Димензии : 133x87x33mm
известување : на предмети испрати без оригиналната кутија.и бренд не е SKYRC B6, pls бидете сигурни дека брендот.

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
J502
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Гуми
Бренд Име:
Mitoot
Алатка Материјали:
Батеријата

Поврзани производи