baja Медиум Завртка Поправка Колекции Поправка Колекции 690112 за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили

baja Медиум Завртка Поправка Колекции Поправка Колекции 690112 за 1/5 hpi baja 5b делови rovan км рк автомобили

Залиха
DEN 422.40
Износот:


Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Bajas
Алатка Материјали:
Сечење
Материјал:
Пластични
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
РК Делови и Accs:
Батерии - NiMH
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Број На Модел На:
690112
Четири тркала Атрибути:
Монтажа

Поврзани производи