Tarot. СМРТТА Водоотпорен Персоналните на netbook лаптоп Кожата налепници Автомобил Стил Decal За дете Играчка Куфер Налепници[Single]

Tarot. СМРТТА Водоотпорен Персоналните на netbook лаптоп Кожата налепници Автомобил Стил Decal За дете Играчка Куфер Налепници[Single]

Залиха
DEN 43.20
Износот:


Целосна $10(микс цел )Бесплатен превозот
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард за Испорака
Не е важно колку парче ќе купуваат, плаќаат само еден превозот
Max должина : околу 5 cm - 8cm
Налепници опис
* Хартија, водоотпорен мембрана на површината, трајни, леплива цврсти
* Погоден за внатрешна [лаптоп / фрижидер / куфер / ѕидови, итн.] не е погоден за автомобил налепници

Декларираните карактеристики

Големина:
4-8cm
Возраст:
>6 години,>8 години
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
A
Бренд Име:
спиење momo
Материјал:
ПВЦ

Поврзани производи