САПУН Овална Силикони Рерна рачно изработени Сапун Калапи Бонбони Изработка на Калапи

САПУН Овална Силикони Рерна рачно изработени Сапун Калапи Бонбони Изработка на Калапи

Залиха
DEN 30.24
Износот:


Опис на Храна-одделение (ФДУ стандард) Силикони Топлина Отпорни на Температура -40 до +230 Centigrade (-40 да 446 F) Димензии(cm) : 7.6*4.8*1.8 со Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Садови-, фрижидер-, замрзнувач - и микробранова-safe
Превозот
Ние брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
светот
20-45 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот во светот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата
Resturns
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
KENMTY
Материјал:
Силикони
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
50089

Поврзани производи