M0071 4 рози торта силиконски калап за печење алатки кујна додатоци декорации за торти Фондан чоколади сапун
Ново - 10 %

M0071 4 рози торта силиконски калап за печење алатки кујна додатоци декорации за торти Фондан чоколади сапун

Залиха
DEN 144.00
DEN 130.00
Износот:


Опис : * Готов Фондан Димензии : (Д*H) (1-3.2)*(0.6-1.5) CM (прибл) *Забелешка : една дупка мувла е ==Мини==. * Силиконски Калапи Боја : по случаен избор * Материјал : висок квалитет на храна одделение Силиконски * 100% сосема нов и во добра состојба * Тоа ќе се одржи форма за години.Чувајте го подалеку од оган, гас рерна и нож * Лесен за употреба и чиста. * Лесно да се добие, мирис и вкус далеку * Обновливи, не-стап * packgae внатрешноста : 1pcs
Ние, исто така, имаат и други торта,чоколадо,мраз,свеќа калапи и пакети во продавница, ве молиме да ги видите :
Превозот
Ние брод на сите стоки во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
светот
15 - 35 дена
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот во светот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во 2-4 недела s, но ако се сретне со превозот на шпицот на сезоната тоа можеби и се одложи. Тоа најмногу се должи на поштата и обичај. Ние и ветуваме на бродот објект брзо, но ние не може да се контролира пост. Ве молиме да се забележи.
Resturns
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,
ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот.
Сите се враќа објект не смее да се користи или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да биде во оригинална амбалажа.
Повратни Информации Од Корисниците
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот. Уживаат во шопинг во нашата продавница!

Декларираните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
LFGB
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
M0071
Торта Алатки Тип:
Габи,

Поврзани производи