Шарени LED Светло Кадифен Полнети Играчки Среќна Ѕвезда Прозрачна Перница За Деца Девојки Партија Роденденски Подарок Перница KF372
Ново - 45 %

Шарени LED Светло Кадифен Полнети Играчки Среќна Ѕвезда Прозрачна Перница За Деца Девојки Партија Роденденски Подарок Перница

Залиха
DEN 767.52
DEN 422.00
Износот:


За повеќе слични производи, ве молиме кликнете тука подолу.
Производ : среќна ѕвезда LED блиц светлина кадифен играчки/поткрепат
големина : околу 40*35cm(15.75"*13.78")
единица тежина : околу 0.3 килограми
Пакување : opp вреќа.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека,Електронски,Светкави
Пол:
Унисекс
Форма:
Ѕвезда/Месечината/Sun
Тип:
Перница/Перница
Предупредување:
Никој
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
KF372
Бренд Име:
Tsaujia
Возраст Опсег:
5-7 Години
Пополнување:
PP Памук
Животни:
Ѕвезда
Тема:
Ѕвезда
боја:
розова,сина,,бела,виолетова,жолта
is_customized:
Yes
Димензии:
40*35cm
Големина:
30-50cm

Поврзани производи