3Inch 3 Водоотпорен Морски Компактен Звучник за БРОД СПА АТВ UTV RZR 2 Пара(280W)
Ново - 42 %

3Inch 3 Водоотпорен Морски Компактен Звучник за БРОД СПА АТВ UTV RZR 2 Пара(280W)

Залиха
DEN 4319.52
DEN 2505.00
Износот:


Повратни информации и Оценка :
Ние ќе работиме со вас да додека не се задоволни.
Плаќање :
Ние прифаќаме сите методи за плаќање на Aliexpress, како што се Visa,Mastercard,Western Union,Маестро, Moneybookers, Банкарски Трансфер,и др.
Испорака :
Нашите Товарни Трошоци вклучуваат трошоци на превозот, манипулативните и висок квалитет на пакувањето.
Оваа ограничена гаранција важи само за хардвер компоненти на производи кои не се предмет на незгода, злоупотреба, занемарување, оган или други надворешни причини, неовластена употреба, измени или поправи, или за комерцијална употреба.Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои Пораки" или "Прашајте го Продавачот Прашања" пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Штета или недостасуваат компоненти :
Нашите производи се сите нови и прегледани внимателно пред испраќање.000 Hz овие 3" водоотпорен јазик се способни за доставување на целиот спектар излез, идеален за инсталации со простор за ограничувања или, како надополнување на поголеми говорници веќе инсталирани во вашиот морски, брод, базен или спа стерео систем. На 3-инчен водоотпорен јазик ќе планината директно во отвор од 75mm и бара длабочина од 56mm. & Сонцето. да се исклучат.
Имаме за цел да ја добиете вашата 100% Задоволството од цел земјата нагоре, обезбедување на one-stop-shop услуга за нашите клиенти.
3 инчен Морски Говорникот има целосно водоотпорен дизајн, УВ и сол/магла заштита.4 KG SPL(1 Watt/1 Meter) : 80d B Апликација : Брод,јахта,БАЊА,базен, АТВ,UTV
Пакет Содржина : Јазик x 2 Pairs
Залиха : Достапен во парк, Брза Испорака!
За нас :
E-Max Електроника е Кина е водечки снабдувач на Електроника ,имаме најголем избор на Електроника, Морски Електроника, Home Апликација Електроника.
Ние не сме одговорни за undeliverable адреса.
Гаранција &Политика На Враќање :
Ние ја гарантира Уред од дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи употреба за една година од датумот на примање стока.
Објекти обично се испраќаат надвор рок од 3 дена по уплата е потврдена (Саб.)
Објектот ќе бидат испратени преку EMS/Fed Ex/DHL/UPS/Кина Пост Воздух Mail .
Номинална на 70 W max излезна моќност (35 W RMS) и фреквенцијата одговор на 120 Hz-од 20. Во меѓувреме, може да потрае околу 15 дена за испорака компанија да го испита случајот, ви благодариме за вашето разбирање.
Ако примите скршени објект или недостасува дел, ве молиме да се задржи оригиналното пакување и-мејл слики и вашиот контактирајте со број за да ни во рок од 5 дена.
Напомена : Наредби со freeshipping политика ќе биде предаден преку најдобрите достапни превозот метод со нашата логистика експерт.
3 Inch 3" Водоотпорен Морски Компактен Говорникот
за БРОД СПА АТВ UTV RZR 2 Пара(280 W)
Вовед :
Овие водоотпорен јазик се со висок квалитет, силни и издржливи водоотпорен јазик, дизајниран и изграден за да го издржат тешките услови поврзани со користење во морските, брод, базен или спа апликации. Имаме текот на многу години, експерт искуство во Електроника. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса.5 mm за Монтажа Дупка со Дијаметар : 86mm Монтажа Длабочина : 54mm Отпорност : 4 Ohm Фреквенција Одговор : 120 Hz - 20k Hz Моќ (макс) : 70 W По Скара материјал : УВ Пластична Кошница Материјал : УВ Пластични Конус Материјал : Полипропилен Гума Опкружуваат : Нема Магнет Материјал : Феритни, 4oz Магнет за Заштита : Пластични Вода Guard Тежина (еден говорник) : 0.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Јазик
Говорници Видови:
Говорници Поставува
Бренд Име:
MarineMaxx
Објектот Тежина:
1.60kg
Автомобил Направи:
Универзална
Аудио Чувствителност:
80DB
Објектот Големина:
3
Отпорност:
4 OHM
Од Моќ:
70W*4@
Фреквентен Опсег (Hz):
120Hz - 20kHz
Име На Модел:
Ж-460G
Специјални Функции:
N/A
Јачина На Бучава Сооднос:
N/A
Напон:
12V
Материјал Тип:
скара материјал
Боја Име:
Црна
Специјални Функции:
Водоотпорен морски јазик
Говорникот Големина :
3inch
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Поврзани производи