WLRING ПРОДАВНИЦА - Палка алуминиум линија сепаратор AN10 ID:19.1 MM ( одговараат на цревото 200-10)WLR-SLJN01-10-021
Ново - 9 %

WLRING ПРОДАВНИЦА - Палка алуминиум линија сепаратор AN10 ID:19.1 MM ( одговараат на цревото 200-10)WLR-SLJN01-10-021

Залиха
DEN 51.84
DEN 47.00
Износот:


ITLE
Палка алуминиум линија сепаратор AN10 ID : 19.1 MM ( одговараат на цревото 200-10)
ПРИМЕНА
Универзална
ДЕЛ NO :
WLR-SLJN01-10-021
БОЈА
Ве молиме да направите белешка она што боја ви треба,или ќе изберете било која боја она што го имаме акции.
ГОЛЕМИНА
ID : 19.1 MM AN10

Декларираните карактеристики

боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Црна, Виолетова
Бренд Име:
КЛУНОВИ
Тип На Објект:
Гориво Снабдување & Третман
Име На Модел:
PQY-SLJN01-10-021 AN10
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Точка име :
палка алуминиум линија сепаратор
боја:
Црвена,Сина,Виолетова,Сина,Црна
subface:
како Слика
is_customerized:
Yes
KEYWORD1:
палка алуминиум линија сепаратор
KEYWORD2:
палка алуминиум линија сепаратор
KEYWORD3:
палка алуминиум линија сепаратор

Поврзани производи