Новороденото бебе Печатени топло зима Убава дебела поларните руно ткаенина Romper облека Флорални младата качување долг ракав деца
Ново - 40 %

Новороденото бебе Печатени топло зима Убава дебела поларните руно ткаенина Romper облека Флорални младата качување долг ракав

Залиха
DEN 671.04
DEN 403.00
Износот:

Објектот ќе биде предаден на aliexpress потврди адреси само, затоа ве молиме проверете дали адресата се точни.
ПОВРАТНИ информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.Како различни компјутери екранот боите различно ,бојата на самиот објект може да се разликува малку од слики ,ви благодариме за вашето разбирање.
Поради посебност на дигитален производ понекогаш купувачот може да мислат дека тој добил погрешна точка (всушност тоа може да биде добро ),но ниеден орган може да го потврди тоа или не intuitionist доказ за поддршка на тоа, купувачот ќе биде уште понуда за враќање.
Поштенски
Ние ги испратите на производи преку Кина Пост и да се обезбеди изразат како следново :
1.
Ставка Опис
Бебе Печатени Топло Дебели Поларните Руно Ткаенина Jumpsuit Romper Облека Младата Качување Bodysuit Долг Ракав Toddle
Функција :
100% Сосема Нов
Модел : jumpsuit
Применливи пол : неутрална
Боја : Розова / Sky blue / Темно Сина
Стил : Неврзан
Облека фуста : еден-гради
Ткаенини : памук ткаенини помеша
Ракавот : Долг Ракав
Пакет се вклучени :
1 x Бебе Печатени Romper Облека
Answer : ___________________________ Note :
1.
Ставка Детали
Купувачот Известување
Ако треба, специјално боја (мора да бидат опишани во објектот е оглас), и други конкретно барање.
Ова ветување не вклучува грешки предизвикани од незгода, злоупотреба, и други не-нормална.
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако сте добиле погрешен точка, ќе се нуди за возврат.
Објектот на локација во Кина, и ние не крст одбор превозот ве Молиме бидете советувани дека international shipping обично трае подолго дека домашните, како што е врз основа на превозот обезбедувач на услуги и обичаи.
Ние ви препорачуваме купувачот контакт со нас преку кои може да вклучуваат претходниот разговор ако купувачот се прашање на објектот, за да знаеме што се случи конкретно и да ги реши тоа брзо. Ќе се нудат за возврат. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од испорака компанија и локалните обичаи/давачки во двете на нашата земја. Pls напомена : ова не значи нема проблем дефинитивно во обичај во друга главна земја. Ние сме многу горди на нашите односи со клиенти и нашите повратни информации оценка и ќе настојуваме да го надминете сите проблеми. Регистрирани пост за повеќето од земјата) : Нормално доаѓањето на дестинација 18-29 дена., ако сте биле од овие земјата, pls бидете трпеливи.
Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на големо каталог или да ја испратите со точка име и количини кои ви се потребни, а потоа ние ќе ви цитирам најдобра цена.
Ве молиме имајте во предвид дека : сите неисправни предмети мора да се врати во рок од 2 месеци од денот на купени за размена или наплата.
Ние обезбедуваме 60 дена размена гаранција за услугите од датумот на купување, ако објектот е неисправен.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Бренд Име:
Gaorui
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Поврзани производи