10pcs CB64 5x8x11mm Makita Моторни Јаглерод Четки Извори на Моќ Алатка Електрични Агол Мелница Чекан Вежба Видов 0.19x0.31x0.42

10pcs CB64 5x8x11mm Makita Моторни Јаглерод Четки Извори на Моќ Алатка Електрични Агол Мелница Чекан Вежба Видов 0.19x0.31x0.42

Залиха
DEN 287.52
Износот:


Спецификација :
Име На Производ Јаглерод Четки
Модел CB64
Погоден Моторни Makita
Јаглерод Големина на Четката (Приближно) 11 x 8 x 5mm/ 0.42" x 0.31" x 0.19"(L*W*T)
Вкупната Должина(рамен) 28mm/ 1.1"
Материјал Јаглерод, Метал
Нето Тежина 54g
Пакет Содржина 10 компјутери x Јаглерод Четки(10 Pcs Вклучени)
Опис : Јаглерод моторни четки се еден од најважните компоненти за моќ алатка. Одговара за електрични чекан, електрични вежба, агол мелница, итн. Носи четки, често се причина за лошо работи моторот. На јаглерод четка може да се користи во Makita мотор.
ПРЕВОЗОТ :
Превозот форма : препорачана пошта
Проценка time : 15-25days на светот
Answer : ___________________________ Note :
1 : Објекти во акцијата ќе бидат испратени во рок од 24 часа откако сте изработка на плаќање и оние кои се надвор од акциите, ќе се организира за да се испрати во рамките на обработка дена ние во собата.
2 : Испорака задолжен е за вас.
3 : ве Молиме бидете сигурни дека ќе добие најмалку-оданочуваат предмети, исто така, ние може да delcare ниска вредност за вас.
Гаранција :
Ние ви обезбеди 12 месец фабрика гаранција.
Политика :
Ако објекти беа оштетени или загубени за време на транспортот,ве молиме контактирајте со нас во 7days,ние ќе ја вие или рефундирање на дека.
ANYQUESTIONS ВЕ МОЛИМЕ КАПКА Е-МЕЈЛ НАС ПРЕКУ ALIEXPRESS ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ НА TRADEMANAGER.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ!

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
како опис
Тип:
Моќ Алатка Делови
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Поврзани производи