Лејди Златна Боја 925 Фунта Сребрен Прстен Класичен Накит 7.0 mm Круг Кубни Циркони Кристал R096 Големина од 5 до 9

Лејди Златна Боја 925 Фунта Сребрен Прстен Класичен Накит 7.0 mm Круг Кубни Циркони Кристал R096 Големина од 5 до 9

Залиха
DEN 719.52
Износот:

Можете да изберете БИЛО која БОЈА што е прикажано подолу :
Des cription
Дама Круг Намали CZ Вистински Годишнината S925 Фунта Сребрен Прстен на ЗАПАДНО R096 Големина 5 6 7 8 9 Daughter Подарок
Прстен Големина : 6 6, 7, 8, 9, 10 (САД)
Метал : 925 sterling silver (st amped)
злато боја
Камен : 7.0 mm симулирани скапоцен камен
Состојба : Нова
Боја и Стил : Како што е прикажано на слики
Количина : 1 Парче
Превозот
1. Ние обично брод предмети во 1 до 7 работни дена за вашите нарачки. За кориснички налози, тоа може да потрае подолго време. Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања во врска со превозот аранжман.
2. Ние нудиме бесплатен превозот од e Packet или aliexpress стандард на превозот. За налози кои се поголеми од $200, ние нудиме бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
10мм
Број На Модел На:
R096
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
Lingshan
Материјал:
Кубен Циркони
Метал Печат:
925
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен Големина:
7mm

Поврзани производи