2 парчиња 2.4 M Бокс Рака Ставете Завој ММА Тренинг врвка за околу Рака Заштита Појас Удар Спорт Безбедност Рака Ставете Завој Зглоб Бенд
Ново - 43 %

2 парчиња 2.4 M Бокс Рака Ставете Завој ММА Тренинг врвка за околу Рака Заштита Појас Удар Спорт Безбедност Рака Ставете Завој

Залиха
DEN 194.40
DEN 111.00
Износот:


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако можете да правилната употреба на завои, тоа може да се направи рака коска во релативно фиксна позиција, ефикасно да се намали штетата против интензивна обука за долго време. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Спецификација :
Материјал : Чист памук
Должина : 2.
Флексибилност и заштита на зглобовите
Погоден за taekwondo, бокс, вештина натпревари и дневна обука
Боречки вештини имаат големо влијание врз рацете, па завој е погоден за сите видови на боречки вештини за обука. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Функција :
Чист памук материјал, одлична breathability
Спречи секс со тупаница и потење
Прилог на зглобовите
Кука & magic лента, се поставува на вашиот потребни се вклопува. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Не Факт, ако вие не треба завој, рака на коските штета поради долго време за обука. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Генерално, луѓето мислат страна можат да бидат целосно заштитени по носат ракавици.4 m
Ширина : 5cm
Боја : Бела
2 x Бокс Handwraps
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
100% Сосема нов и добар квалитет
Бокс Завој може да ги заштити рацете кога сте во бокс, боречки вештини, боречки вештини, кунг фу обука. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Време На Испорака :
1.

Декларираните карактеристики

Материјал:
Чист Памук
Бренд Име:
VKTECH
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
WJ903
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки
боја:
Бела
Должина:
2.4m
Ширина:
5cm
Кука&Јамка боја:
случаен

Поврзани производи