OPHIR Airbrush Црево 1.8 M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева # AC024

OPHIR Airbrush Црево 1.8 M 1/8 & 1/8 Најлон Плетенка Airbrush Воздух Црева AC024

Залиха
DEN 338.88
Износот:


Спецификација : Должина : 1.8 м Функција : 1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrushes 1/8" монтирање на едниот крај за поврзување со airbrush компресори Пакет се Вклучени : 1x Airbrush Црево

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
OPHIR
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
AC024
is_customized:
Yes

Поврзани производи