Loklode Кинеската Воена Вишок AK47 Градите Торбичка Екипаж Муниција Маг Bandolier Тип 56
Ново - 9 %

Loklode Кинеската Воена Вишок AK47 Градите Торбичка Екипаж Муниција Маг Bandolier Тип 56

Залиха
DEN 739.20
DEN 672.00
Износот:


Loklode Кинеската Воена Вишок AK47 Градите Торбичка Екипаж Муниција Маг Bandolier Тип 56
Опис На Производот :
Кинески Воени Вистински Вишок AK47 Пушка Гроздобер Зелена 7.62x39 Седум 7-Џебот на Градите Торбичка Екипаж Bandoleer Bandolier За Кертриџ Муниција Муниција Mags Тип 56 -31144.
(1)Ограничен Понудата-Вистинска Вишок на Кинески Воени 7 Џеб на Градите Екипаж дизајниран да се одржи АК-47 списанија, лабава круга.100% вишок и добра состојба која е идеална за собирачи.
(2)На градите екипаж е удобно и многу здрав. Тоа е една магацинот за маг пошта. Еден оџакот bakelites одат во вистински мазна и низок профил. Иако нели некој вид на токи во грбот, но вратоврската е многу издржлив и крои е тесна.
(3)Тој содржи три високи центар пошта и четири страна пошта (2 на секоја страна).Градите екипаж е платно рамо ремени се прилагодува,лесно да се вклопи вашето тело.Единствена дрвени toggle затворање систем се едноставни и тесни за сите Џебови.
(4)Ова е со врвен квалитет "вистинска воена вишок" во unissued состојба.Тешки памук платно и webbing го прави светлина, силни и издржливи за подолг период.
Спецификации :
(1)Материјал : Висок квалитет на платно која е важна, но не се премногу тешки.
(2)Тоа е една магацинот за маг пошта. Главната пошта се вклопуваат еден АК списание секој кој може само да се носат една ak47 30 круг mags по слот. Помалите џебови совршено се одржи пиштол масло, кутија или некои други мали предмети.
(3)Тој исто така одговара на м4 mags, но тие седат малку длабоко, има околу една педа од дополнителна длабочина.
Пакет содржина :
Bandolier*1
Испорака :
Се проценува испорака датум : За трговец исполнување на нарачки, тоа трае 10-25 дена да пристигне; за Амазон исполнување на нарачки, исто како што и FBA политика.
Напомена :
(1), Бидејќи тоа е стар, бојата е малку поинаква од едни на други. Објектот ќе добиете можеби малку различен од слики поради различни монитор, светлината и аголот, ве молиме да се свесни за тоа.
(2)Како и сите стари вишок, дали тоа е стар тип платно musty мирис, но мирисот ќе ги носат надвор, кога ќе воздухот надвор или да имате за миење. Измијте со рака, со четка користејќи благ сапун, нека се исуши надвор од сонцето.
(3)Можеби има некои мувла на овој објект. Ако не можете да го прифати тоа, немојте ДА се купи оваа точка.
Повратни информации :
Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави добар фидбек кога сте задоволни со нашата служба и производи,што ќе биде голем поттик за нас.
Производ Димензии : 25.3 x 9 x 15 инчи

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Cummerbunds
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Loklode
Пол:
Мажи
Стил:
Новина

Поврзани производи