Бесплатна испорака мрсна боја маркер пенкало TOYO SA101 користи за да напишете свадба, денот на Благодарноста картички, сликарство вашиот автомобил, велосипед Бела
Ново - 15 %

Бесплатна испорака мрсна боја маркер пенкало TOYO SA101 користи за да напишете свадба, денот на Благодарноста картички, сликарство

Залиха
DEN 816.00
DEN 694.00
Износот:


Ние постојано додавање на нови производи во нашата продавница, па ве молиме да дојдете и посетете не секогаш!
Како и секогаш, доколку имате било какви прашања, ве молиме испратете порака на нашата Служба за корисници тим, кои се само премногу среќен да ви помогне. Боја : Жолта, Црна, Сина, Црвена, Бела, Сребрена (ве Молиме изберете боја на вашите омилени) Должина : околу 145mm / 5. Ние ќе го испрати во рок од 1 работен ден откако вашата уплата е завршен.5 мм Тежина : 20g
Совети : По употреба , ве молиме тесно ограничени Пенкало совет. Потоа превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.7 " Дијаметар : 15mm Совет Дијаметар : Прибл. Со десетици илјади производи предаден, ќе се разбере она што е важно за вас, купувачот.

Декларираните карактеристики

Тип:
маркер пенкало
Број На Модел На:
1011
Тип:
Масло
Пишување Точка:
10мм
Пишување Медиум:
Хартија
тип на мастило:
Постојано
Четка Совет:
Круг Пети
Квантитет На Пакет:
12 Бои/Кутија
Dual-страна Пишување:
No
Мастило Боја:
Бела

Поврзани производи