Огромен Моден Крокодил Приврзоци Буци Изјава Ѓердан
Ново - 18 %

Огромен Моден Крокодил Приврзоци Буци Изјава Ѓердан

Залиха
DEN 570.24
DEN 468.00
Износот:

Моден Крокодил Приврзоци Буци Изјава Ѓердан :
1. Материјал : Метал Буци синџир со алуминиумски Крокодил Животинско привезоци, пломба со кристално кристал, со најдобри сјајна & јасност, го прави повеќето модни & класичен Славна личност Стил Крокодил Приврзоци Буци Синџир ѓердан, поздравен во светот;
2. Боја : Злато Позлата со Зелена боја кристал;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа
Различни на различни бои за вашиот изберат, и може да се меша бои во вашата нарачка : за Појавување на Хривнија & Earring може да се направи според вашите барања :
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 200

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
everfashion
Pendant Големина:
6.46 X 3.68 Крокодил Приврзоци
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
YJ10-5145
Материјал:
Метал Буци Линк Синџир со Алуминиумски Крокодил Приврзоци
боја:
Злато Позлата боја, со Зелена боја и кристал
Ѓердан Тип:
Познати Стил Буци Ѓердан
Должина:
16 Twisted Link Chain with Extension
Големина на Приврзоци:
6.46 X 3.68 Крокодил Приврзоци
is_customized:
Yes

Поврзани производи